You create.

We deliver.

O nas

Powstaliśmy w 2009 roku jako zlepek przyjaciół ze sporym doświadczeniem w branży TSL chcących zawojować świat transportowy. Od tego czasu systematycznie poszerzamy grono naszych Pracowników i Partnerów, posiadany tabor a przede wszystkim naszą wiedzę i doświadczenie. Otwieramy nowe oddziały i inwestujemy w młodych, kreatywnych i ciekawych ludzi. Rozwijamy się nie tylko zawodowo, inwestujemy w nasze pasje aby co rano przychodzić do pracy z nowymi pomysłami. Transport traktujemy jako wyzwanie, nie jako rutynę.

Nasze wartości

Elastyczni pracownicy

Pasja

Uczciwosć

Innowacja

Misja

Misją naszej firmy jest organizacja transportów naszych Klientów w sposób spójny, harmonijny oraz bezproblemowy tak, aby nasze plany transportowe zasługiwały na miano "dzieła sztuki". Dążymy do nawiązywania długoterminowych relacji biznesowych zarówno z naszymi Partnerami jak i Klientami.

Wizja

Realizujemy nasze usługi transportowe i spedycyjne z pasją oraz na najwyższym poziomie. Współdziałamy z każdym Klientem na zasadach partnerskich w myśl hasła "You create we deliver". W związku z tym pragniemy całkowitej integracji naszych Partnerów biznesowych dysponujących flotą transportową wraz ze zleceniami naszych Klientów tak, aby przepływ ładunków oraz informacji następował w sposób płynny i wygodny dla Klienta.

Zapytaj o wycenę transportu

Zapraszamy do kontaktu,
odpowiemy na wszelkie pytania